Місто

У Києві запрацювала нова модернізована система оповіщення, як в США

На лівому березі Києва запустили модернізовану територіальну автоматизовану систему оповіщення, яка відповідає зразкам, що використовуються у США, Німеччині та Польщі.

Інформацію про це повідомили в КМДА.

У дописі відомства зазначено, що під час створення проєкту системи, у кожному районі міста, дослідили та визначили найкращі місця для гучномовців, розробили карту їхнього розташування та мапу спеціального обладнання. Для вдалого розміщення систем створили тривимірну модель столиці з урахуванням висоти будинків та рельєфу місцевості, використовуючи німецьке спеціалізоване програмне забезпечення.

Окрім того, там зазначається, що модернізація системи оповіщення передбачає використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій. Нова система має змогу працювати до тижня без електропостачання на резервному обладнанні і продовжуватиме функціонувати навіть за умов відключення всіх операторів зв’язку, адже вона керується автономно.

Система виконує не лише загальне сповіщення “Увага всім”, але й адресне (окремо на кожен гучномовець) сповіщення, залежно від виду надзвичайної ситуації, її масштабу та прогнозу розвитку. Це дає змогу швидко координувати дії киян індивідуально по кожному мікрорайону, мінімізуючи можливі наслідки надзвичайних ситуацій.

Подібні новини

Back to top button