У Києві відновлюватимуть шляхопровід, який не ремонтували з 1963 року
З 8-го лютого планується закриття шляхопроводу біля станції метро “Дарниця”. У комунальній корпорації “Київавтодор” оголосили про перекриття руху спорудою з 8-го лютого по 30-те листопада 2025-го року, у зв’язку з початком масштабної реконструкції.
Інформацію про відновлювальні роботи повідомили у відомстві.
Як зазначається, рух буде обмежений на шляхопроводі, який перетинає вулицю Будівельників з Броварським проспектом та Святошинсько-Броварською лінією метрополітену.
Протягом періоду дії обмежень рух транспортних засобів буде здійснюватися за тимчасовою схемою організації дорожнього руху, яку погодило столичне Управління патрульної поліції. Задля комфорту кермувальників, будуть облаштовані попереджувальні знаки з інформацією про об’їзд ділянки, де проводитимуться ремонтні роботи.

У межах реконструкції дорожники планують розібрати зношене мостове полотнище, прогонові споруди, опори та фундамент шляхопроводу.
Зазначається, що цей об’єкт, який був введений в експлуатацію ще в 1963-му році, жодного разу не відновлювали.



