Влітку у Києві зросли випадки харчових отруєнь серед населення. Основними чинниками стали висока температура, захворювання серед працівників та відключення електропостачання.
Про це повідомив Олег Рубан, керівник Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Києві, під час ефіру на “Громадському радіо”.
За два місяці літа понад 50 осіб звернулися за медичною допомогою, серед яких 80% були діти. Найпоширеніша причина звернень — спалахи гострої кишкової інфекції.
Рубан зазначив, що такі проблеми були прогнозовані ще на початку літа.
Він також розповів, що влітку випадки харчових отруєнь зросли майже в тричі в порівнянні з позаминулим роком і попередніми місяцями. Проте сьогодні спостерігається зниження випадків.
Такий результат помітно завдяки заборони продажу товарів, що швидко псуються, на вулицях. Щодня контролюють умови в 300 магазинах Києва. Зниження температури також сприяє кращому збереженню продуктів. Таким чином, прогнози на наступний місяць позитивні.
Раніше, Kyiv News розповідали, куди кияни можуть звернутися у разі підозрі на зіпсовані продукти в магазинах чи закладах громадського харчування.



