Новини

У Києві хочуть провести концерт із артистами російських лейблів

Наприкінці серпня у Києві планують провести музичний фестиваль “Take Йоу”. Однак цей захід вже спричинив обурення, адже серед його *хедлайнерів – російськомовні артисти. Зокрема мова йде про Кто Там, Shtaket, Andrew Skat, Вася Кимо та інших.

*Хедлайнер – це найвідоміший учасник фестивалю, чиє ім’я займає найвище місце на афіші.

Не залишились осторонь й активісти, які вимагають скасувати фестиваль. Вони аргументують свою позицію тим, що такі події є неприйнятними для України на третій рік повномасштабної війни.

Своє обурення громадськість, зокрема, висловлює у коментарях під анонсом на сторінці місця проведення фестивалю. Водночас, ініціатива “Мови неволі” звернулася до організаторів заходу з вимогою скасувати “Take Йоу Festival”, проте відповіді не було.

Звернення ініціативи “Мови неволі” до організаторів фестивалю. Скріншот: “Мови неволі”

Також зауважимо, що деякі виконавці знаходяться у російських лейблах, таких як AZIMUTZVUK та у Crime Time Sound. Ці компанії просувають російських виконавців у РФ.

Після хвилі критики ресторан “Campus Community”, де мали проводити фестиваль, оприлюднив офіційну відповідь у соцмережах. Як зазначили у пості, закладу сказали, що концерт благодійний, і всі зібрані кошти будуть передані на допомогу ЗСУ. Організатори підкреслили, що не мають партнерських відносин з російськими виконавцями і підтримують українські проєкти.

Скріншот-відповідь ресторану Campus Community на обурення в коментарях.

Campus Community також пообіцяли вжити всіх необхідних заходів, щоб уникнути подібних інцидентів у майбутньому. Проте заклад не уточнив, чи буде фестиваль скасовано.

Минулий подібний концерт, де виступали російськомовні артисти, провели 6 квітня 2024 року у тому ж Campus Community. Тоді суспільство також обурювалось, але ресторан не звертав на це уваги.

Подібні новини

Back to top button