Новини

Екстрені відключення світла запровадили на Київщині: графіки не діють

Сьогодні, 30 серпня, у Києві та Київській області введено екстрені відключення електроенергії через складну ситуацію в енергетичній системі.

Про це повідомила компанія ДТЕК через свій канал у Telegram.

Крім Києва, відключення застосовуються також в Одеській, Дніпропетровській та Донецькій областях.

У ДТЕК підкреслили, що через екстрені відключення електроенергії на Київщині графіки не діють.

Раніше, у понеділок, 26 серпня, російські війська атакували Київ та область ракетами й ударними дронами. Через це начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко доручив громадам і районам запустити “пункти незламності”. Жодного пункту у “сплячому” режимі не повинно бути.

На Київщині відкрито 490 “пунктів незламності”, які забезпечені альтернативними джерелами електрики. Місце розташування цих пунктів можна знайти за допомогою чат-бота “Київщина безпечна” у Telegram.

Жителі області можуть також використовувати чат-бот, щоб повідомити про проблеми з “пунктами незламності” або звертатися безпосередньо до Руслана Кравченка через соцмережі. Альтернативне рішення: можна зателефонувати на “гарячу лінію” Київської обласної військової адміністрації за номером (044) 363 07 34.

Подібні новини

Back to top button