Біля озера Алмазне у Києві виявили незаконне сміттєзвалище
У Києві, біля озера Алмазне, виявили незаконне сміттєзвалище. Зокрема відходи паперу, скла, пластику та будівельних залишків. Державна екологічна інспекція столичного округу направила офіційні вимоги до Київської міської адміністрації та Деснянської районної адміністрації з проханням до 18 жовтня привести цю ділянку в належний санітарний стан.
Про це йдеться в повідомленні Державної екологічної інспекції Столичного округу.
Зазначається, що інспектори Столичного округу провели огляд ділянок у Деснянському районі Києва, розташованих поруч з озером Алмазне зі сторони вулиці Пухівська. Цю перевірку ініціювали за зверненням громадської організації “Бюро по боротьбі з екологічними злочинами”.
Під час інспекції зафіксували численні випадки засмічення земель комунальної власності природоохоронного призначення.
Екоінспектори зафіксували на території прибережної зони озера Алмазне та на землях природно-заповідного фонду будівельні і побутові відходи. Серед знайденого сміття – залишки паперу, скла, пластику, пакувальні матеріали, а також відходи від демонтажу будівель.
Незаконне сміттєзвалище мають прибрати до 18 жовтня 2024 року.



