У КМВА пояснили, чому під час тривог зачинені наземні станції метро
Попри всі петиції, станції столичного метрополітену, які знаходяться на поверхні, під час повітряних тривог залишаються закритими для пасажирів з міркувань безпеки.
Інформацію про це повідомив речник Київської міської військової адміністрації Михайло Шаманов в інтерв’ю “Громадському радіо”.
За словами Шаманова, що рух поїзда метро відкрити станціями під час повітряної тривоги є небезпечним для життя та здоров’я мешканців Києва. Це питання в пріоритеті, навіть якщо це створює тимчасові незручності. Він пояснив, що під час роботи ППО рештки повітряних цілей можуть падати на землю, що створює потенційну загрозу людям. Саме тому співробітники метрополітену змушені закривати наземні станції, щоб уникнути травм та жертв серед людей.
Окрім того, він наголосив, що безпека людей є головним пріоритетом, тому робота метро та всього комунального транспорту зупиняється під час повітряних тривог.
Нагадаємо, у столиці планують створити нові наземні переходи, для дублювання підземних. Наступного року створять 4 таких об’єкти. Нині реалізовано вже 6 переходів.



