Дитячій лікарні у Києві передали сонячні панелі
Київська міська дитяча клінічна лікарня №2 отримала сонячні панелі від німецьких доброчинців для генерування електроенергії.
Інформацію про це на Facebook-сторінці повідомила Дніпровська РДА.
Ці прилади дозволять лікарні продовжувати свою роботу під час відключення електропостачання. Кожна панель має потужність 435 Вт.
Після встановлення сонячних панелей медичний заклад зможе використовувати сонячну енергію для забезпечення освітлення та роботи медичного обладнання. Таким чином, електропостачання буде завжди в педіатричному, травматологічному відділеннях, в операційному блоці та в інших.
Також зазначається, що минулого року ці ж меценати передали Дніпровському району мобільний пункт незламності на базі сучасного двосекційного автобуса “Mercedes”. Цей транспорт може швидко реагувати на надзвичайні ситуації й прибувати туди, де потрібна допомога. Він оснащений автономним електроживленням (гелієвими акумуляторами), опаленням із термозахистом вікон та супутниковим інтернетом від “Starlink”.



