Новини

У столиці відкрили інсталяцію, на честь зниклих безвісти: деталі

У київському парку Володимирська гірка з’явилася символічна інсталяція “Тіні присутності”, створена на честь вшанування пам’яті людей, які зникли безвісти за особливих обставин.

Інформацію про відкриття повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України.

За інформацією відомства, ця локація задумана як острівець тиші й осмислення, що нагадує перехожим: зниклі не забуті, і держава продовжує невпинно працювати над їхнім пошуком.

Проєкт функціонуватиме протягом трьох тижнів, після чого його представлятимуть на різних публічних і міжнародних подіях.

До слова, в офіційному реєстрі осіб, які зникли безвісти, понад 7 тисяч людей. З початку жовтня 2023 року на гарячу лінію надійшло 58 тисяч звернень.

Нагадаємо, у Києві курсує тематичний поїзд метро, який присвятили другим роковинам підриву Каховської ГЕС. Там встановили інформаційні постери, які розповідають про будівництво гідроелектростанції та її потужність. Також ініціатива висвітлює правду про події 6-го червня 2023-го року, коли РФ вчинила цей масштабний екоцид.

Подібні новини

Back to top button