Новини

Гуманітарна підтримка з Торонто: у Києві на чергують нові авто медслужб

У Києві чотири автомобілі, передані у рамках гуманітарної допомоги від міста Торонто, почали роботу в складі екстрених медичних служб. Машини використовуватимуть для транспортування пацієнтів, реагування на надзвичайні ситуації та ліквідацію наслідків обстрілів.

Інформацію про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.

Як зазначається, всього канадське місто передала Україні п’ять спецавтомобілів для комунальної організації «Київмедспецтранс» — три Chevrolet та два Ford. Рішення про надання техніки ухвалила міська рада Торонто у березні 2024 року, передача відбулась у квітні.

Після того, як автівки прибули в Україну, їх відправили на відновлення. Наразі завершено ремонт чотирьох з цих п’яти машин. Останній автомобіль — Ford Escape Hybrid — готується до виходу в експлуатацію: ремонтні роботи перебувають на фінальному етапі.

У КМДА наголошують, що така допомога суттєво посилює матеріально-технічну базу екстреної медицини столиці та сприяє стабільнішому реагуванню в умовах війни.

Подібні новини

Back to top button