У Шевченківському районі з’явиться ще один безбар’єрний маршурт
У Шевченківському районі Києва тривають роботи з облаштування нового безбар’єрного маршруту. Він з’єднає зупинку громадського транспорту «Вознесенський узвіз» із Київським учбово-виробничим підприємством № 3 Українського товариства сліпих.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації.
Як зазначається, на маршруті вже укладають тактильну плитку для орієнтування людей з порушеннями зору, понижують бордюри на пішохідних переходах і ремонтують тротуари, що перебували в незадовільному стані.
У КМДА наголошують: такі рішення сприяють створенню доступного міського середовища, де щоденне пересування стає зручнішим і безпечнішим для всіх мешканців, незалежно від фізичних можливостей.
Нагадаємо, у столиці планують оновити паркувальну розмітку. За майже 2 мільйони гривень планують нанести білу та синю розмітку, демаркувати сірим кольором, а ще створити 400 квадратних метрів спеціальних паркомісць для осіб з інвалідністю та транспортних засобів, які їх перевозять.



