Місто

У Шевченківському районі з’явиться ще один безбар’єрний маршурт

У Шевченківському районі Києва тривають роботи з облаштування нового безбар’єрного маршруту. Він з’єднає зупинку громадського транспорту «Вознесенський узвіз» із Київським учбово-виробничим підприємством № 3 Українського товариства сліпих.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації.

Як зазначається, на маршруті вже укладають тактильну плитку для орієнтування людей з порушеннями зору, понижують бордюри на пішохідних переходах і ремонтують тротуари, що перебували в незадовільному стані.

У КМДА наголошують: такі рішення сприяють створенню доступного міського середовища, де щоденне пересування стає зручнішим і безпечнішим для всіх мешканців, незалежно від фізичних можливостей.

Нагадаємо, у столиці планують оновити паркувальну розмітку. За майже 2 мільйони гривень планують нанести білу та синю розмітку, демаркувати сірим кольором, а ще створити 400 квадратних метрів спеціальних паркомісць для осіб з інвалідністю та транспортних засобів, які їх перевозять. 

Подібні новини

Back to top button