У Печерському районі Києва облаштували 8 нових безбар’єрних переходів
У столиці завершили облаштування восьми безбар’єрних переходів для пішоходів у Печерському районі.
Інформацію про це оприлюднили в Київській міській державній адміністрації.
Як зазначається, нові переходи облаштували за такими адресами:
- бульвар Лесі Українки — вулиця Новогоспітальна (3 переходи);
- вулиця Садова — вулиця Михайла Грушевського (1 об’єкт);
- вулиця Михайла Омеляновича-Павленка — вулиця Князів Острозьких (2 переходи).
- вулиця Новогоспітальна, 5 (1 об’єкт);
- вулиця Лаврська, біля провулка Новонаводницького (1 перехід);
Під час робіт виконали пониження бортового каменю, розмістили тактильну навігацію для незрячих та провели поточний ремонт прилеглої території. Також до кінця року заплановане облаштування ще десяти подібних переходів у межах району.
У відомстві наголошують, що безбар’єрні заходи покращують зручність і безпеку для осіб з інвалідністю, маломобільних груп, батьків із дитячими візками та всіх пішоходів.
Нагадаємо, у столиці планують закупити 40 тролейбусів з безбар’єрним доступом. Зокрема, вони матимуть пандуси, зони для крісел колісних тощо.



