Місто

У Голосіївському районі висадили 170 дерев: де саме

У Києві триває осіннє озеленення, спрямоване на покращення екологічного стану та створення комфортного простору міста.

Інформацію про це оприлюднили в комунальній організації «Київзеленбуд».

Як зазначається в дописі, у Голосіївському районі комунальні служби висадили 100 сріблястих кленів уздовж Великої кільцевої дороги й ще 40 дерев — на Столичному шосе. Окрім того, на вулиці Метрологічній з’явилися 30 лип.

У комунальній організації зазначають, що сріблястий клен витривалий до спеки, пилу й загазованості. Також дерево швидко виростає, створює густу тінь і природний бар’єр від гамору. Липа, своєю чергою, очищує повітря, приваблює бджіл і наповнює простір прекрасним запахом під час цвітіння.

Нагадаємо, у Києві з’явилося 10 нових мініскверів – по 1 в кожному районі міста. Там висадили різноманітні рослини, створили доріжки та встановили лавки тощо. Мінісквери прикрасили багаторічними квітами, декоративними злаками та рослинами, стійкими до міських умов. Простір також доповнили безбар’єрними лавами, пішохідними доріжками та газонами. 

Подібні новини

Back to top button