У центрі Києва встановили збитий дрон: для чого
На Михайлівській площі, поруч із будівлею МЗС України, з’явився збитий російський дрон-камікадзе типу «шахед».
Інформацію про це повідомила Київська міська військова адміністрація.
Як зазначається, експонат має на меті показати світові, як виглядає зброя терору, якою Росія завдає удару по українцям. Від початку року по столиці було застосовано понад тисячу ворожих дронів. Лише цього року постраждали 866 киян, 166 — загинули. Більшість втрат спричинені саме атаками БпЛА.




Окрім того, в адміністрації наголосили, що росіяни прокладають маршрути дронів так, аби ті пролітали над містами й залякували мирних жителів.
Тепер у середмісті столиці, біля Міністерства закордонних справ, міжнародні партнери матимуть змогу побачити, що саме загрожує цивільним жителям українських міст.
Збитий «шахед», який встановили на площі, був приземлений українськими військовими та більше не становить загрози. На стенді поруч розміщено QR-код, за яким можна зробити внесок на проєкт «Дронопад» від фонду «Повернись живим».



