Місто

Душ для доріг: у Києві через спеку поливають вулиці

У Києві дорожні служби поливають проїжджу частину вулиць холодною водою, щоб зменшити наслідки спеки.

Інформацію про подію повідомили в Київській міській державній адміністрації.

Як зазначається, насамперед поливання проводять на магістральних дорогах загальноміського та районного значення, якими курсує найбільше вантажного транспорту. Такий захід допомагає знизити рівень пилу, а також запобігти перегріву асфальту, що може призводити до його деформації.

Для охолодження покриття використовують спеціальні поливальні машини, які рівномірно розпилюють воду на дорожню поверхню. Наразі в Києві працюють 32 такі машини, забезпечуючи комфортніші умови для водіїв і пішоходів під час спекотної погоди.

Нагадаємо, нещодавно в Києві ввели тимчасові обмеження на рух вантажного транспорту. Це пов’язано зі спекою. Таким чином, обмеження стосуються техніки вагою понад 24 тонни  й навантаженням на вісь понад 7 тонн. Ці правила запроваджуються через те, що важкий транспорт може призвести до пошкодження дорожнього покриття.

Подібні новини

Back to top button