Душ для доріг: у Києві через спеку поливають вулиці
У Києві дорожні служби поливають проїжджу частину вулиць холодною водою, щоб зменшити наслідки спеки.
Інформацію про подію повідомили в Київській міській державній адміністрації.
Як зазначається, насамперед поливання проводять на магістральних дорогах загальноміського та районного значення, якими курсує найбільше вантажного транспорту. Такий захід допомагає знизити рівень пилу, а також запобігти перегріву асфальту, що може призводити до його деформації.
Для охолодження покриття використовують спеціальні поливальні машини, які рівномірно розпилюють воду на дорожню поверхню. Наразі в Києві працюють 32 такі машини, забезпечуючи комфортніші умови для водіїв і пішоходів під час спекотної погоди.
Нагадаємо, нещодавно в Києві ввели тимчасові обмеження на рух вантажного транспорту. Це пов’язано зі спекою. Таким чином, обмеження стосуються техніки вагою понад 24 тонни й навантаженням на вісь понад 7 тонн. Ці правила запроваджуються через те, що важкий транспорт може призвести до пошкодження дорожнього покриття.



