Місто

Киян запрошують долучитися до облаштування Терапевтичного саду на ВДНГ

Цієї п’ятниці, 27-го вересня, на території ВДНГ проведуть толоку, під час якої учасники спільно створюватимуть зону терапевтичного садівництва. До ініціативи можуть долучитися всі охочі.

Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці ВДНГ.

Як зазначається, в програмі — наповнення піднятих грядок ґрунтом і рослинами, а після завершення роботи організатори пригостять учасників чаєм і смаколиками. Подія триватиме до 2,5 годин. Усе необхідне для роботи буде на місці, потрібно лише подбати про зручний одяг і взуття.

Захід відбудеться 27 вересня, об 11:00 на ВДНГ, за адресою: проспект Академіка Глушкова, 1.

Для того, щоб долучитися, необхідно заповнити анкету, за посиланням, яке зазначене в повідомленні ВДНГ. Після цього організатори перетелефонують для підтвердження участі.

Нагадаємо, вже восени планується відкриття Терапевтичного саду на ВДНГ. Там висадять понад 12 000 рослин, які допомагатимуть у відновленні громадян. Зокрема, на локації з’являться герань, геленіум, розмарин, пахісандри, яблуні, бруннери тощо.

Подібні новини

Back to top button