Місто

Киянам-воїнам з інвалідністю І та ІІ групи збільшили виплати: деталі

Киянам-захисникам, які мають інвалідність І та ІІ групи збільшили матеріальну допомогу.

Інформацію про це повідомили в КМДА.

Як зазначається, нині матеріальна допомога становитиме 30 000 гривень для осіб з інвалідністю ІІ групи та 40 000 гривень для тих, хто має І групу.

У відомстві додають, що містянам, які вже отримали виплати у 2025-му році до внесення змін, буде проведена відповідна доплата.

Умови отримання допомоги

Згідно з новими правилами, щоб претендувати на матеріальну підтримку, особи з інвалідністю І та ІІ груп мають бути зареєстрованими в столиці до 28-го лютого 2025 року та продовжувати постійну реєстрацію в столиці.

Для внутрішньо переміщених осіб із зазначених категорій обов’язковою умовою є наявність довідки про реєстрацію в Києві щонайменше за рік до подання заявки. Водночас ВПО до переміщення в столицю мають бути зареєстровані на тимчасово окупованих територіях або в районах активних бойових дій, без нерухомих об’єктів на місцевості, підконтрольній Україні.

Ті, кому раніше виплачували допомогу, можуть повторно не звертатися до Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА для її перерахування.

Подібні новини

Back to top button