Киянам-воїнам з інвалідністю І та ІІ групи збільшили виплати: деталі
Киянам-захисникам, які мають інвалідність І та ІІ групи збільшили матеріальну допомогу.
Інформацію про це повідомили в КМДА.
Як зазначається, нині матеріальна допомога становитиме 30 000 гривень для осіб з інвалідністю ІІ групи та 40 000 гривень для тих, хто має І групу.
У відомстві додають, що містянам, які вже отримали виплати у 2025-му році до внесення змін, буде проведена відповідна доплата.
Умови отримання допомоги
Згідно з новими правилами, щоб претендувати на матеріальну підтримку, особи з інвалідністю І та ІІ груп мають бути зареєстрованими в столиці до 28-го лютого 2025 року та продовжувати постійну реєстрацію в столиці.
Для внутрішньо переміщених осіб із зазначених категорій обов’язковою умовою є наявність довідки про реєстрацію в Києві щонайменше за рік до подання заявки. Водночас ВПО до переміщення в столицю мають бути зареєстровані на тимчасово окупованих територіях або в районах активних бойових дій, без нерухомих об’єктів на місцевості, підконтрольній Україні.
Ті, кому раніше виплачували допомогу, можуть повторно не звертатися до Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА для її перерахування.



