Міська влада запевнила, що газу вистачить на весь опалювальний сезон
29 жовтня в столиці розпочалося постачання тепла до житлових будинків. Процес підключення відбувається поступово, тож мешканцям, у чиїх оселях батареї ще залишаються холодними, радять запастися терпінням на кілька днів.
Інформацію про це повідомив перший заступник голови КМДА Петро Пантелеєв у коментарі телеканалу «Апостроф».
Також він запевнив, що запуск системи централізованого опалення відбувається без ускладнень. За його словами, Київ має достатньо ресурсів для проходження опалювального сезону, а запаси газу в Україні постійно поповнюються. Місто вже здійснило необхідні фінансові операції для закупівлі палива та співпрацює з «Нафтогазом».
Пантелеєв також зазначив, що в листопаді очікується зростання споживання газу, коли система запрацює на повну потужність. Підключення будинків здійснюється незалежно від району, відповідно до заздалегідь підготовленого графіка.
Посадовець додав, що в кожному районі спочатку запускається система опалення — котельні або інші об’єкти. Після подачі тепла, обслуговуючі компанії проводять технічні роботи з внутрішньою інфраструктурою будинків, зокрема стравлюють повітря зі стояків, щоб забезпечити рівномірне тепло.



