Місто

На бульварі Академіка Вернадського висадили яблуні

У сквері між будинками № 63-А та № 71-А на бульварі Академіка Вернадського працівники КП УЗН Святошинського району висадили десять яблунь. Нові дерева стали частиною озеленення території та сприяють покращенню екологічного балансу міського середовища.

Інформацію про це повідомили в комунальній організації “Київзеленбуд”.

Як зазначається в дописі відомства, навесні яблуні рясно цвістимуть, додаючи простору виразного колориту, а восени — прикрашатимуть сквер яскравим листям і плодами. Такі насадження не лише естетично збагачують ландшафт, а й створюють комфортне середовище для відпочинку мешканців.

Квітучі дерева позитивно впливають на емоційний стан, сприяють відновленню сил і формують атмосферу гармонії. 

Нагадаємо, нещодавно в Києві відкрили Терапевтичний сад на ВДНГ. Він допомагатиме в емоційному відновленні ветеранів та тих, хто цього потребує. У межах простору облаштували адаптивний спортивний майданчик, зону терапевтичного садівництва, дитячий майданчик та інші локації. Окрім того, простір є безбар’єрним.

Подібні новини

Back to top button