Рух мостом через Десенку відкриють у грудні, а в 2026-му знову закриють
У столиці планують відновити рух транспорту через міст над річкою Десенка у другій половині грудня. Водночас нинішній етап робіт можуть завершити раніше запланованого терміну.
Інформацію про це повідомив гендиректор КК “Київавтодор” в інтерв’ю медіа “Вечірній Київ”.
Як зазначається, після відкриття руху ремонтні роботи продовжаться у 2026 році — вже на другій половині споруди, яка також перебуває в аварійному стані. Особливу увагу приділять прогонам і перехідним плитам, адже саме під ними проходять тепломережі, від яких залежить стабільне постачання тепла між берегами міста.
На першій частині мосту вже виконано чималий обсяг робіт: демонтовано старі залізобетонні плити, відремонтовано та посилено опори й ригелі. Прогін над тепломережею замінено на металевий із монолітною залізобетонною плитою, а перехідні плити встановлено нові. Наразі завершено монтаж арматурного каркасу та бетонування.
Наступним етапом стане нанесення гідроізоляції та укладання двох шарів асфальтобетону. Паралельно триває монтаж деформаційних швів. Таку ж технологію планують застосувати й на другій частині мосту під час наступного етапу ремонту.



