Місто

Стало відомо, коли в столиці почнеться опалювальний сезон

Міська влада ухвалила рішення про початок опалювального сезону в житлових будинках Києва. Тепло до помешкань почнуть подавати з 29 жовтня.

Інформацію про це повідомив столичний мер Віталій Кличко, у своєму Telegram-каналі.

За його словами, при визначенні дати запуску тепла враховували погодні умови, необхідність економного використання енергоресурсів, дотримання санітарних температурних норм у приміщеннях та зменшення навантаження на електромережу.

Також міський голова нагадав, що розгортання системи теплопостачання є поетапним процесом і може тривати до семи днів. Рішення про старт подачі тепла ухвалено з огляду на прогнозоване зниження температури.

Для закладів соціальної сфери — лікарень, шкіл, дитячих садків — опалювальний сезон у столиці розпочався раніше, з 3 жовтня, за індивідуальними заявками керівників установ.

Нагадаємо, нещодавно мер столиці Віталій Кличко заявляв, що цьогорічний опалювальний сезон буде найскладнішим за всі роки повномасштабної війни. Це пов’язано з масованими обстрілами РФ на енергетичну та теплогенеруючу інфраструктуру.

Подібні новини

Back to top button