Стало відомо, коли в столиці почнеться опалювальний сезон
Міська влада ухвалила рішення про початок опалювального сезону в житлових будинках Києва. Тепло до помешкань почнуть подавати з 29 жовтня.
Інформацію про це повідомив столичний мер Віталій Кличко, у своєму Telegram-каналі.
За його словами, при визначенні дати запуску тепла враховували погодні умови, необхідність економного використання енергоресурсів, дотримання санітарних температурних норм у приміщеннях та зменшення навантаження на електромережу.
Також міський голова нагадав, що розгортання системи теплопостачання є поетапним процесом і може тривати до семи днів. Рішення про старт подачі тепла ухвалено з огляду на прогнозоване зниження температури.
Для закладів соціальної сфери — лікарень, шкіл, дитячих садків — опалювальний сезон у столиці розпочався раніше, з 3 жовтня, за індивідуальними заявками керівників установ.
Нагадаємо, нещодавно мер столиці Віталій Кличко заявляв, що цьогорічний опалювальний сезон буде найскладнішим за всі роки повномасштабної війни. Це пов’язано з масованими обстрілами РФ на енергетичну та теплогенеруючу інфраструктуру.



