Місто

Столичні інспектори з благоустрою працюватимуть з бодікамерами: чому

Інспекторам з благоустрою тепер потрібно буде працювати з використанням бодікамер.

Інформацію про це повідомив Департамент територіального контролю Києва.

Як зазначається, відповідне рішення ухвалила Київрада з метою посилити прозорість дій інспекторів. Також нововведення допоможе зменшити кількість конфліктних ситуацій з громадянами та забезпечити правомірність перевірок. Відеозаписи з камер фіксуватимуть усі етапи взаємодії з порушниками та можуть слугувати доказами у суперечливих випадках.

Наразі система працює у тестовому режимі: інспектори знайомляться з обладнанням і адаптують алгоритми дій. Для персоналу провели спеціальний тренінг — з юридичних аспектів, антикризової комунікації та поводження в конфліктних ситуаціях.

У відомстві зазначають, що бодікамери — це не просто технічне оновлення, а елемент нової моделі благоустрою, орієнтованої на відкритість і довіру.

Нагадаємо, у столиці почали встановлювати перші МАФи, які мають вигляд відповідний до затверджених архетипів. Зокрема, це колір, розмір, матеріали тощо.

Подібні новини

Back to top button