Цьогорічна весна в Києві потрапила до переліку найтепліших: подробиці
Весна-2025 потрапила до переліку найтепліших у столиці за всю історію спостережень, попри прохолодний травень. Середній температурний показник сезону склав +10,7°C, що на 1,3°C вище кліматичної норми.
Інформацію про метеорологічну ситуацію повідомили на Facebook-сторінці Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.
Як зазначається, березень і квітень були значно теплішими за середні показники, а перший місяць встановив рекорд із відхиленням +4,9°C. Таким чином, він був найтеплішим за весь час спостережень. Загалом протягом весни, було зафіксовано 17 температурних рекордів, 15 з яких припали на березень.
Найхолоднішим днем сезону було 18-те березня (-4,3°C), а найтеплішими — 23-те та 24-те квітня (+27,4°C).
Протягом весни, в Києві випало 147 мм опадів, що становить 101% кліматичної норми.
Нагадаємо, температурні показники повітря в травні в Києві були нижчими за кліматичну норму. Таким чином середньодобовий показник був +13,6°С, що на 2,2°С нижче за кліматичну норму. Опадів також було чимало – 98% місячної норми.



