Місто

У Києві демонтували ще близько 50 рекламних конструкцій

На вулиці Анни Ахматової в Дарницькому районі цього тижня провели демонтаж незаконної реклами. Загалом прибрали близько 50 конструкцій. Про це повідомили в Управлінні з питань реклами КМДА.

Як йдеться у повідомленні, незаконна реклама перекривала вікна, балкони та декоративні деталі фасадів будинків. До того ж вона була встановлена у неприпустимих місцях і без необхідних дозволів.

В Управлінні з питань реклами зазначили, що більшість з демонтованих рекламних конструкцій були встановлені без отримання відповідних дозволів.

У столиці діють норми для розміщення реклами та вивісок, які є своєрідним брендбуком міста. У цих правилах зазначено, де можна розташовувати рекламу, а також які типи і розміри конструкцій є допустимими.

Стиль київських закладів має дотримуватись міських норм, оскільки фасади будівель становлять важливу частину публічного простору.

Від початку року КП “Київреклама” демонтувала з вулиць столиці понад 18 тисяч незаконних вивісок та рекламних елементів.

З фасадів будівель провели демонтаж найбільшої кількості незаконної реклами — 11 377 одиниць. Також прибрали 2855 штендерів, 2668 рекламних елементів з парканів, 877 наземних конструкцій, 287 з дахів та 129 з об’єктів транспортної інфраструктури.

Подібні новини

Back to top button