Місто

У Києві відкрили пам’ятний знак на честь українських танкістів

У День танкових військ на Алеї Захисників України, під Аркою Свободи українського народу, відбулося урочисте відкриття нового пам’ятного знака. Його присвятили героїзму воїнів-танкістів.

Інформацію про подію повідомили в Київській міській військовій адміністрації.

Символічна композиція вшановує мужність, професіоналізм і незламність танкових підрозділів, які відіграють ключову роль в обороні України. Як зазначається в дописі столичної влади, в умовах постійних бойових викликів українські екіпажі демонструють високу адаптивність, рішучість і відданість справі.

Знак танковим військам на Алеї захисників України. Фото: КМВА

Участь у відкритті взяли представники Генерального штабу ЗСУ, Міністерства оборони, командування Сухопутних військ, КМВА, військовослужбовці, ветерани, духовенство та інші.

За словами столичної влади, місто й надалі підтримуватиме ініціативи, спрямовані на розвиток культури вдячності військовим та збереження пам’яті про їхній внесок у захист держави.

Нагадаємо, минулого тижня, на Алеї захисників України, відкрили пам’ятний знак, присвячений фахівцям РЕБ. Його встановили з нагоди свята цього роду військ.

Подібні новини

Back to top button