Місто

У Києві зносять пам’ятники: які й чому

У столиці триває процес декомунізації, в рамках якого в місті проводиться демонтаж пам’ятників радянських діячів.

Інформацію про це повідомили в комунальному підприємстві «Київблагоустрій».

Як зазначається, протягом поточного тижня було демонтовано кілька постаментів, що залишилися з радянських часів. Найбільшим об’єктом став п’єдестал у парку «Нивки», де раніше розташовувався пам’ятник комсомольцям 1920-х років.

Також роботи проведено на вулиці Якова Гніздовського, де свого часу стояв один із численних пам’ятників Володимиру Леніну. Окрім того, за адресою Казимира Малевича було демонтовано погруддя більшовицького політика та військового діяча Василя Боженка.

Також у підприємстві додали, що наразі столиця поступово продовжує звільнятися від символів радянського тоталітарного режиму, що залишилися у міському просторі.

Нагадаємо, у застосунку “Київ Цифровий” пройде голосування за назви вулиць і скверів. Таким чином в місті може з’явитися вулиця Парубія, сквер Дудаєва та інші локації з назвами на честь видатних осіб.

Подібні новини

Back to top button