Місто

У Печерському районі Києва облаштували 8 нових безбар’єрних переходів

У столиці завершили облаштування восьми безбар’єрних переходів для пішоходів у Печерському районі.

Інформацію про це оприлюднили в Київській міській державній адміністрації.

Як зазначається, нові переходи облаштували за такими адресами:

  • бульвар Лесі Українки — вулиця Новогоспітальна (3 переходи);
  • вулиця Садова — вулиця Михайла Грушевського (1 об’єкт);
  • вулиця Михайла Омеляновича-Павленка — вулиця Князів Острозьких (2 переходи).
  • вулиця Новогоспітальна, 5 (1 об’єкт);
  • вулиця Лаврська, біля провулка Новонаводницького (1 перехід);

Під час робіт виконали пониження бортового каменю, розмістили тактильну навігацію для незрячих та провели поточний ремонт прилеглої території. Також до кінця року заплановане облаштування ще десяти подібних переходів у межах району.

У відомстві наголошують, що безбар’єрні заходи покращують зручність і безпеку для осіб з інвалідністю, маломобільних груп, батьків із дитячими візками та всіх пішоходів.

Нагадаємо, у столиці планують закупити 40 тролейбусів з безбар’єрним доступом. Зокрема, вони матимуть пандуси, зони для крісел колісних тощо.

Подібні новини

Back to top button