Місто

Ялинці – так, розвагам – ні: як у Києві відзначатимуть зимові свята

Цього року у столиці святкування Різдва та Нового року відбудеться зі встановленням головної ялинки, але без масових заходів, ярмарків і розваг на офіційному рівні.

Інформацію про рішення Ради оборони Києва, зазначив мер Віталій Кличко.

Як і в попередні роки, головну ялинку України розмістять на Софійській площі за фінансової підтримки меценатів. Компанія ТОВ “ГЛОБАЛ-ДЕКОР” відповідатиме за монтаж, демонтаж і обслуговування новорічного дерева, без витрат з міського бюджету.

Головну ялинку встановлять 2 грудня, а урочисто відкриють в День Святого Миколая, 6 грудня. Поблизу ялинки будуть розташовані кілька яток для продажу сувенірів, але масові заходи на Софійській площі не проводитимуться.

Як зазначив мер, зимові свята відзначать з дотриманням безпекових вимог та режиму обмеження використання електрики.

Окрім того, Рада оборони Києва також порекомендувала бізнесу та установам не проводити масових заходів на відкритих локаціях. Заходи в приміщеннях мають проходити з дотриманням правил безпеки та обмеженим використанням електроенергії, а також наявністю укриттів на цих локаціях.

Подібні новини

Back to top button