Коли у Києві повноцінно відкриють рух через Подільсько-Воскресенський міст
Повноцінний рух транспорту через Подільсько-Воскресенський міст у Києві обіцяють відкрити наприкінці жовтня. Про це в ефірі радіо “Київ ФМ” повідомив Руслан Кандибор, керівник департаменту транспортної інфраструктури КМДА.
Запуск руху через міст має суттєво знизити навантаження на транспортне сполучення, що з’єднує Троєщину з іншими районами міста. Наразі Подільсько-Воскресенський міст використовується спецтранспортом, автомобілями екстрених служб та автобусом №111.
Раніше у грудні 2023 року київський мер Віталій Кличко заявив, що повне відкриття руху через міст планується влітку 2024 року до початку осені.
Він підкреслив, що цей міст є найбільшим обʼєктом транспортної інфраструктури в Україні, із загальною довжиною, що перевищує 10 кілометрів. Також, наступним етапом стане відкриття проїзду на вулицю Оноре де Бальзака та запуск руху мостом для всього автотранспорту. Планується, що ці роботи завершаться до осені.
Віталій Кличко зазначив, що наступний крок — будівництво метро до Троєщини. Деякі станції вже збудовані й розміщені на нижньому ярусі мосту. Крім того, триває прокладання тунелю на лівому березі, де метро буде йти під землю.



