Новини

Нову партію шкільних автобусів отримали ще 11 громад Київщини

11 громадам Київської області передали шкільні автобуси. Це четверта партія, закуплена за рахунок державного та місцевих бюджетів. Загалом цього року Київщина придбали 42 автобуси, які будуть використовувати для підвезення дітей до навчальних закладів.

Про це повідомив Руслан Кравченко, керівник Київської обласної військової адміністрації.

Як зазначив посадовець, транспорт придбаний за рахунок субвенції з державного бюджету у співфінансуванні з громадами не менше 35%. Зокрема, понад 91 млн грн виділили через субвенцію, а ще 53 млн грн надійшли з бюджетів громад.

Автобуси закупили в рамках держпрограми “Зроблено в Україні” та вироблені на Чернігівському автозаводі.

Новий шкільні автобуси отримали такі громади:

  • Ставищенська,
  • Тетіївська,
  • Узинська,
  • Гірська,
  • Пристолична,
  • Згурівська,
  • Борщагівська,
  • Бучанська,
  • Миронівська,
  • Обухівська,
  • Ржищівська.

Цього року школи Київщини отримали 55 автобусів: 42 з них придбали, а 13 надійшли як подарунок від міжнародних партнерів.

Руслан Кравченко зазначив, що оптимізація мережі навчальних закладів в області триває, тому залишається потреба в придбанні ще 68 шкільних автобусів.

Нагадаємо, попередню партію із 10 шкільних автобусів передали десятьом громадам Київщини.

Подібні новини

Back to top button