Пасажирів поїзда Київ-Херсон перевозять автобусами через нічну атаку
Через нічний обстріл Миколаївської області, “Укрзалізниця” продовжує пересаджує пасажирів поїзда №122/121 Київ-Херсон на автобуси. Їх доставляють зі станції Долинська до міст Херсон і Миколаїв.
Про це повідомляє прес-служба перевізника.
Відомо, що пасажирів поїзда №122/121 Київ — Херсон привезли на станцію Долинська, звідки о 08:00 відправився перший автобусний трансфер до Херсона та Миколаєва.
На вечірній зворотний рейс до Києва також організовуються автобусні трансфери з вокзалів Херсона (16:40). А також з Миколаєва (21:46), де пасажири зможуть сісти у вагони на станції Долинська.
Нагадаємо, кільцева міська електричка в Києві з 28 вересня по 13 жовтня змінює свій маршрут. Буде призупинено курсування поїздів між станціями “Микільська Слобідка” та “Почайна”.
Причиною змін є проведення будівельних робіт на мостових з’їздах. У робочі дні кільцева електричка, що курсує з “Дарниці” до “Почайни”, виконуватиме рейси лише раз на годину за новим тимчасовим графіком, який буде діяти до 13 жовтня 2024 року (за умови відсутності нових затримок з експлуатацією автотунелю під “Райдужним”).



