МістоНовини

“Школу акваріумістики” відкривають у Києві

З 26 жовтня у Київському міському будинку природи стартує серія занять, присвячених створенню та догляду за акваріумами різних типів — Школа акваріумістики.

Про це повідомила Аліна Приходько, яка тимчасово виконує обов’язки директора цього комунального підприємства.

За її словами, в умовах повномасштабного вторгнення акваріумістика набула нового значення — її стали активно використовувати як зоотерапію, що допомагає людям відновити психоемоційний стан. У зв’язку з цим, у будинку природи вирішили започаткувати серію прикладних лекцій і практичних занять під назвою “Школа акваріумістики”.

Ця програма має на меті навчити всіх охочих створювати штучні екосистеми закритого типу і піклуватися про них. Фахівці у цій галузі також ознайомлять учасників із сучасними тенденціями акваріумістики. Окрім того, планується окрема лекція, яка висвітлить питання підтримки акваріумних систем під час перебоїв із електропостачанням.

Загалом у межах “Школи акваріумістики” передбачено 14 занять, які будуть розподілені на дві програми — для початківців і для професіоналів. Після завершення курсу учасники отримають дипломи та подарункові набори для подальшого розвитку своїх знань та практичних навичок.

Такі освітні ініціативи мають на меті не лише поширення знань про акваріумістку, а й підтримку морального відновлення киян у складні часи.

Подібні новини

Back to top button