У Києві на Контрактовій площі відкриють інсталяцію “Битва за світло”
Сьогодні, 19 вересня, на Контрактовій площі в Києві відкривається інсталяція під назвою “Битва за світло”. Цей мистецький проєкт надає можливість відвідувачам на власні очі оцінити масштаби руйнувань, яких зазнала енергетична інфраструктура України через атаки росії.
Про це повідомили в ДТЕК.
Центральним об’єктом інсталяції є пошкоджений трансформатор, що зазнав удару під час російських обстрілів. Це обладнання символізує ті труднощі, з якими щоденно стикаються енергетики, працюючи в умовах постійної небезпеки.
Організатори хочуть не лише звернути увагу на масштаби руйнувань, а й підкреслити стійкість енергетиків у їхній боротьбі за збереження світла в українських домівках.
Інсталяція “Битва за світло” відкрита для відвідування всіх охочих. Гостей також заохочують запросити своїх рідних та друзів, щоб спільно усвідомити масштаб втрат енергетичної системи України та підтримати її відновлення.
Раніше, Kyiv News повідомляли, що у Національному музеї медицини України відкрилась виставка “Невидиме мистецтво. Цитологія в кадрі”, що розкриває красу клітин людського організму.
Експозиція дає можливість побачити те, що зазвичай доступне лише для медиків-спеціалістів, і дозволяє відвідувачам зануритися у мікросвіт клітин.



