Новини

У Києві відкрили сучасний бювет із артезіанською водою

У столиці вперше за час повномасштабного вторгнення з’явився новий бюветний комплекс.

Інформацію про подію повідомили на Facebook-сторінці спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд».

Як зазначається в дописі, новий об’єкт відкрився за адресою: вулиця Вишгородська, 32/2 в Оболонському районі.

Нова свердловина має глибину 268 метрів. За словами комунальників, бювет обладнаний сучасними системами, має зручний доступ і продуманий дизайн, що робить процес користування комфортним для жителів. Також у комунальному підприємстві додали, що новий комплекс не лише забезпечує людей водою й відповідає сучасним стандартам.

Нагадаємо, у міському застосунку “Київ Цифровий” пройде голосування за присвоєння нових назв вулицям і скверам. Містянам запропонують обрати назви локацій на честь українських військовослужбовців, політиків, полеглих героїв та інших видатних постатей та угруповань. Таким чином в місті може з’явитися вулиця Парубія, сквер професорки Світлани Катоніної тощо.

Подібні новини

Back to top button