У столиці відкриється постійне представництво Європарламенту
Сьогодні, 17 вересня голова Європейського парламенту Роберта Мецола оголосила про відкриття постійного представництва цієї інституції в Києві.
Інформацію про це вона повідомила під час виступу у Верховній Раді України.
Вона зазначила, що постійне представництво Європейського парламенту буде відкрите в Києві, щоб бути присутніми в Україні та працювати поруч з українцями.
У своїй промові вона підкреслила, що Європейський парламент і надалі підтримуватиме Україну на всіх етапах — до встановлення миру, відновлення свободи та інтеграції України до європейської спільноти.
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, у своєму дописі на Facebook-сторінці, наголосив, що це рішення має велике значення, адже воно поглибить співпрацю між Україною та ЄС, посилить координацію на місці та стане додатковим сигналом політичної підтримки.
Представництво допоможе європарламентарям ефективніше працювати в Україні, підтримувати реформи та євроінтеграційний вектор.
Мецола також зазначила, що після завершення війни Європейський Союз продовжить підтримку України у процесах відновлення та відбудови.



