У столиці замайорів чорно-білий прапор: що це таке
У Києві на Центральному залізничному вокзалі підняли чорно-білий Прапор надії — символ пам’яті, віри та незламності.
Інформацію про подію повідомили в АТ “Укрзалізниці”.
Як зазначається, стяг має чорну й білу смуги. Він присвячений військовополоненим, зниклим безвісти та загиблим у неволі українським захисникам. Чорна частина уособлює біль втрат і полону, тоді як біла — надію на повернення та постійну боротьбу за кожного, хто ще не вдома. Разом вони утворюють єдине полотно, яке нагадує про силу спільного прагнення — визволити всіх полонених.
Нині такі прапори майорять і на понад сотні інших вокзалів по всій країні. Як зазначає перевізник, залізничні станції стали символічними місцями: у перші тижні повномасштабного вторгнення вони стали прихистком, шляхом до безпеки і точкою, де тисячі українців несли в серцях віру в перемогу.
Нагадаємо, нещодавно у Києві відкрили перший в Україні Меморіал воєнним розвідникам, на честь пам’яті службовців Головного управління розвідки та іноземних добровольців, що загинули за незалежність України. З висоти композиція нагадує око сови – символа ГУР, а центральний елемент композиції містить слово Aeternitas (Вічність).



