Новини

“Я померла в Ірпені”: український фільм здобув перемогу на фестивалі

Короткометражна анімаційна кінострічка «Я померла в Ірпені» режисерки Анастасії Фалілеєвої здобула нагороду Міжнародного фестивалю короткометражного кіно в Клермон-Феррані у Франції.

Інформацію про це оприлюднили на сайті заходу.

Як зазначається, фільм був визнаний найкращим у номінації «Найкраща міжнародна анімація». До участі на фестиваль було відібрано 64 фільми з 49 країн світу. Захід у Клермон-Феррані є одним із найвідоміших кінофестивалів світу.

Фільм «Я померла в Ірпені» має тривалість 11 хвилин і 29 секунд. У ньому оповідається про стосунки в сім’ї, в парі та самим з собою на тлі блокади Ірпеня. Анімаційний ефект виконаний у складній та рідкісній техніці — мальований вугіллям на папері.

Нагадаємо, у Києві Садибу Мурашка планують перетворити на унікальний культурно-мистецький простір. Мета проєкту не тільки зберегти архітектурний об’єкт від руйнування, але й наповнити його новим життям, цінностями та сенсами. Там буде галерея, музей, бібліотека, дитяча мистецька школа тощо.

Подібні новини

Back to top button