У Києві відбувся благодійний забіг на підтримку лікарні “Охматдит”
У Києві організували благодійний забіг на підтримку зруйнованої дитячої лікарні “Охматдит”. Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій на своєму Telegram-каналі.
На ВДНГ пройшов благодійний забіг до Дня медичного працівника та на підтримку найбільшої в Україні дитячої лікарні “Охматдит”. Київські рятувальники також взяли участь у цьому заході.
Після ракетного удару 8 липня частина лікарні була зруйнована, а інші будівлі пошкоджені. Крім того, внаслідок атаки багато постраждалих, також є загиблі. Рятувальники дві доби розбирали завали, рятуючи дітей.
За даними МОЗ, обстріл завдав шкоди 10 хірургічним відділенням, 5 онкологічним відділенням, 2 соматичним відділенням, інтенсивній терапії, 2 реанімаційним відділенням, операційним блокам, відділенням радіології та променевої терапії, а також частині онкогематологічної лабораторії, єдиної в країні.
Як зазначено у повідомленні, тепер основним завданням є допомога лікарні у відновленні, забезпечення дітям високоякісного лікування та мирного майбутнього.



