У столичному метрополітені розповіли, як можна перевозити ялинки
Напередодні зимових свят у КП «Київський метрополітен» закликають пасажирів подбати не тільки про подарунки, а й про безпечне перевезення святкових дерев у підземці.
Інформацію про це оприлюднили в Київській міській державній адміністрації.
Основні правила перевезення:
- Ялинки до 150 сантиметрів можна перевозити безоплатно.
- Дерева від 150 до 220 см потребують додаткової оплати — вартість одного квитка (8 гривень).
- Ялинки понад 220 сантиметрів у метро перевозити заборонено.
Однак у відомстві наголошують, що пакування є обов’язковою умовою. Без нього співробітники станцій можуть заборонити проїзд пасажиру з деревом. Зокрема, шілки повинні бути надійно зафіксовані, щоб не заважати іншим пасажирам і не створювати небезпеки на ескалаторі.
Для пакування можна використати:
- поліетилен чи стрейч-плівку;
- міцну мотузку;
- спеціальний чохол;
- картонну коробку;
- сітку для транспортування.
Ці вимоги стосуються не тільки великих ялинок, а й маленьких дерев чи навіть декоративних гілок. Адже належне пакування — це гарантія зручності та безпеки всіх пасажирів.
Також у метрополітені закликали киян дбати про власну зручність і пам’ятати про повагу до інших.



