Місто

У столичному метрополітені розповіли, як можна перевозити ялинки

Напередодні зимових свят у КП «Київський метрополітен» закликають пасажирів подбати не тільки про подарунки, а й про безпечне перевезення святкових дерев у підземці.

Інформацію про це оприлюднили в Київській міській державній адміністрації.

Основні правила перевезення:

  • Ялинки до 150 сантиметрів можна перевозити безоплатно.
  • Дерева від 150 до 220 см потребують додаткової оплати — вартість одного квитка (8 гривень).
  • Ялинки понад 220 сантиметрів у метро перевозити заборонено.

Однак у відомстві наголошують, що пакування є обов’язковою умовою. Без нього співробітники станцій можуть заборонити проїзд пасажиру з деревом. Зокрема, шілки повинні бути надійно зафіксовані, щоб не заважати іншим пасажирам і не створювати небезпеки на ескалаторі.

Для пакування можна використати:

  • поліетилен чи стрейч-плівку;
  • міцну мотузку;
  • спеціальний чохол;
  • картонну коробку;
  • сітку для транспортування.

Ці вимоги стосуються не тільки великих ялинок, а й маленьких дерев чи навіть декоративних гілок. Адже належне пакування — це гарантія зручності та безпеки всіх пасажирів.

Також у метрополітені закликали киян дбати про власну зручність і пам’ятати про повагу до інших.

Подібні новини

Back to top button