Місто

Школярі платитимуть за проїзд у муніципальному транспорті Києва: чому

Упродовж літніх канікул, з 1 липня по 31 серпня, учні київських шкіл користуватимуться громадським транспортом на загальних умовах — тобто за власний кошт.

Інформацію про це нагадали в Київській міській державній адміністрації.

Проте школярі мають змогу придбати пільгові проїзні з 75% знижкою на міський комунальний транспорт. Їх можна оформити через застосунок “Київ Цифровий” або за допомогою терміналів самообслуговування.

Окрім того, у відомстві нагадали, що поповнити учнівський квиток можна:

  • у касах метро на станціях «Видубичі» (вестибюль 1), «Почайна» (вестибюль 1) та «Вокзальна».
  • на сайті КП «ГІОЦ».
  • або через платіжний сервіс EasyPay.

Вартість пільгових проїзних для школярів денної форми навчання:

  • 325 гривень — безлімітний квиток на місяць.
  • 162,50 гривень — безлімітний квиток на другу половину місяця.
  • 72,50 гривень — квиток на 46 поїздок.
  • 97,50 гривень — квиток на 62 поїздки.
  • 143,75 гривень — квиток на 92 поїздки.
  • 192,50 гривень — квиток на 124 поїздки.

Також учні можуть поповнювати картку разовими поїздками, однак така опція не надає пільги у вигляді знижки.

Аналогічне правило діятиме і для курсантів вищих військових вишів — у літній період вони також втрачають право на безоплатний проїзд. Пільги для школярів і курсантів відновлять із початком нового навчального року — з 1 вересня.

Подібні новини

Back to top button