Школярі платитимуть за проїзд у муніципальному транспорті Києва: чому
Упродовж літніх канікул, з 1 липня по 31 серпня, учні київських шкіл користуватимуться громадським транспортом на загальних умовах — тобто за власний кошт.
Інформацію про це нагадали в Київській міській державній адміністрації.
Проте школярі мають змогу придбати пільгові проїзні з 75% знижкою на міський комунальний транспорт. Їх можна оформити через застосунок “Київ Цифровий” або за допомогою терміналів самообслуговування.
Окрім того, у відомстві нагадали, що поповнити учнівський квиток можна:
- у касах метро на станціях «Видубичі» (вестибюль 1), «Почайна» (вестибюль 1) та «Вокзальна».
- на сайті КП «ГІОЦ».
- або через платіжний сервіс EasyPay.
Вартість пільгових проїзних для школярів денної форми навчання:
- 325 гривень — безлімітний квиток на місяць.
- 162,50 гривень — безлімітний квиток на другу половину місяця.
- 72,50 гривень — квиток на 46 поїздок.
- 97,50 гривень — квиток на 62 поїздки.
- 143,75 гривень — квиток на 92 поїздки.
- 192,50 гривень — квиток на 124 поїздки.
Також учні можуть поповнювати картку разовими поїздками, однак така опція не надає пільги у вигляді знижки.
Аналогічне правило діятиме і для курсантів вищих військових вишів — у літній період вони також втрачають право на безоплатний проїзд. Пільги для школярів і курсантів відновлять із початком нового навчального року — з 1 вересня.



