У Києві безоплатно навчать сплачувати за “комуналку” онлайн: деталі
У столиці стартують безкоштовні лекції на тему “Онлайн-оплата комунальних послуг”. Інформацію про це повідомили в КМДА.
Як зазначається, на тренінгах спеціалісти Центру комунального сервісу пояснять, як зручно і швидко оплачувати житлово-комунальні послуги онлайн.
Програма лекцій охоплює такі теми:
- Реєстрація в особистому кабінеті користувача.
- Передача показань квартирних лічильників через інтернет.
- Надсилання електронних звернень на платформі ЦКС.
- Проведення оплати комунальних послуг без комісії, використовуючи Картку киянина.
- Отримання консультацій від фахівців через Facebook, Skype та Telegram.
Захід відбудеться 9 та 10 квітня, о 16:00. Адреса: Vcentri Hub Оболонь, проспект Оболонський, 22А.
Нагадаємо, нещодавно мешканці столиці звернулися до влади з проханням відновити опалення через похолодання. Кияни розмістили петицію з проханням відновити опалення в столичних будинках через прогнозоване похолодання. У зверненні також запропоновано змінити процес закінчення опалювального сезону, заборонивши голові КМДА одноосібно ухвалювати такі рішення.



