Місто

У Києві безоплатно навчать сплачувати за “комуналку” онлайн: деталі

У столиці стартують безкоштовні лекції на тему “Онлайн-оплата комунальних послуг”. Інформацію про це повідомили в КМДА.

Як зазначається, на тренінгах спеціалісти Центру комунального сервісу пояснять, як зручно і швидко оплачувати житлово-комунальні послуги онлайн.

Програма лекцій охоплює такі теми:

  • Реєстрація в особистому кабінеті користувача.
  • Передача показань квартирних лічильників через інтернет.
  • Надсилання електронних звернень на платформі ЦКС.
  • Проведення оплати комунальних послуг без комісії, використовуючи Картку киянина.
  • Отримання консультацій від фахівців через Facebook, Skype та Telegram.

Захід відбудеться 9 та 10 квітня, о 16:00. Адреса: Vcentri Hub Оболонь, проспект Оболонський, 22А.

Нагадаємо, нещодавно мешканці столиці звернулися до влади з проханням відновити опалення через похолодання. Кияни розмістили петицію з проханням відновити опалення в столичних будинках через прогнозоване похолодання. У зверненні також запропоновано змінити процес закінчення опалювального сезону, заборонивши голові КМДА одноосібно ухвалювати такі рішення.

Подібні новини

Back to top button