Місто

У столичних лікарнях встановлюють мобільні котельні

У Києві розгортають мобільні пересувні котельні для забезпечення теплом медичних закладів Печерського, Шевченківського та Голосіївського районів.

Інформацію про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.

Як зазначається в дописі відомства, установки вже передали Перинатальному центру, міським клінічним лікарням №10 та №12, Свято-Михайлівській клінічній лікарні, міському пологовому будинку №1 та клінічному ендокринологічному центру.

У КМДА також додають, що мобільне обладнання працюватиме автономно й забезпечуватиме опаленням корпуси медзакладів на час ліквідації наслідків нічних атак РФ. Для стабільного функціонування вже заготували потрібний запас пального. Потужність кожної установки складає 600 кВт, загалом планують встановити дев’ять котелень.

Раніше, у жовтні цього року, комунальні служби вже використовували 8 мобільних котелень для обігріву п’яти столичних медзакладів. Тоді вони підтримували теплопостачання упродовж кількох діб, доки не відновили штатну систему.

Подібні новини

Back to top button