Місто

Відсьогодні столичний Хрещатик щодня зупинятиметься на хвилину мовчання

У вівторок, 23 вересня, столичний Хрещатик уперше зупинився на загальнонаціональну хвилину мовчання.

Інформацію про це повідомляє медіа Суспільне.

Як зазначається, біля Майдану Незалежності та ЦУМу на проїжджу частину з плакатами вийшли активісти. Також під час хвилини мовчання зупинилися перехожі, водії вийшли з авто, щоб віддати шану. «Це важливо робити однозначно», — наголосила Катерина Даценко, співзасновниця ГО «Вшануй».

Рух транспорту перекриватимуть на відрізку від Європейської площі до бульвару Тараса Шевченка — для вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні. Проте обмеження не діятимуть під час повітряної тривоги.

Учора очільник КОВА Микола Калашник повідомив, що ініціатива проходитиме щодня о 9:00 рух. Подібна зупинка на центральних вулицях під час хвилини мовчання відбуватиметься і в населених пунктах Київської області.

Це рішення стало результатом обговорення на форумі «Пліч-о-пліч з ветеранами», що пройшов на Київщині за участю представників громад, уряду, парламенту, бізнесу та ветеранського середовища. Його мета — формування нової етики взаємодії з Захисниками та Захисницями України.

Подібні новини

Back to top button