Новини

Фотовиставка “Довжиною у війну” відкрилась у військовій частині Києва

До Дня захисників і захисниць України в Києві відкрилась фотовиставка «Довжиною у війну», за ініціативи Управління гуманітарного забезпечення Міністерства оборони.

Про це повідомляє “Армія Inform”.

Виставка є результатом спільних зусиль двох військових — полковника Олексія Дмитрашківського та молодшого сержанта Олега Пальчика. Вони служать у Службі зв’язків з громадськістю Сил ТрО в підрозділі «ТРО Медіа».

«Довжиною у війні» — це два окремі проєкти: «Обличчя війни» та «По той бік миру», які зібрані в загальну експозицію та постійно доповнюються новими матеріалами.

Фотовиставка “Довжиною у війну”. Фото: armyinform

Почав створювати цю виставку полковник Олексій Дмитрашківський, який на момент широкомасштабного вторгнення був військовим пенсіонером. Він фіксував злочини росіян безпосередньо у Бучі. Тоді ж він зняв документальний фільм, який зараз демонструє жителям Курської області і показує, що насправді відбувалося під Києвом на початку вторгнення. Цей фільм також доручили до матеріалів міжнародного суду.

Інформація про виставку. Фото: armyinform

На виставці відвідувачі зможуть побачити близько пів сотні світлин. Зокрема портрети захисників, зняті безпосередньо на бойових позиціях або в їхньому розташуванні.

Також представлені знімки, що відображають наслідки російської агресії та життя цивільних у деокупованих регіонах або поблизу лінії фронту. Крім того, навчання військових і бойові дії артилерії та інших видів зброї. Ці фотографії охоплюють різні часи — від початку повномасштабного вторгнення до сьогодення.

Автори хотіли показати зусилля та ціну Збройних Сил України — хлопці та дівчата — у боротьбі за Перемогу, а також документувати злочини, скоєні росіянами.

Подібні новини

Back to top button