Фотовиставка “Довжиною у війну” відкрилась у військовій частині Києва
До Дня захисників і захисниць України в Києві відкрилась фотовиставка «Довжиною у війну», за ініціативи Управління гуманітарного забезпечення Міністерства оборони.
Про це повідомляє “Армія Inform”.
Виставка є результатом спільних зусиль двох військових — полковника Олексія Дмитрашківського та молодшого сержанта Олега Пальчика. Вони служать у Службі зв’язків з громадськістю Сил ТрО в підрозділі «ТРО Медіа».
«Довжиною у війні» — це два окремі проєкти: «Обличчя війни» та «По той бік миру», які зібрані в загальну експозицію та постійно доповнюються новими матеріалами.

Почав створювати цю виставку полковник Олексій Дмитрашківський, який на момент широкомасштабного вторгнення був військовим пенсіонером. Він фіксував злочини росіян безпосередньо у Бучі. Тоді ж він зняв документальний фільм, який зараз демонструє жителям Курської області і показує, що насправді відбувалося під Києвом на початку вторгнення. Цей фільм також доручили до матеріалів міжнародного суду.

На виставці відвідувачі зможуть побачити близько пів сотні світлин. Зокрема портрети захисників, зняті безпосередньо на бойових позиціях або в їхньому розташуванні.
Також представлені знімки, що відображають наслідки російської агресії та життя цивільних у деокупованих регіонах або поблизу лінії фронту. Крім того, навчання військових і бойові дії артилерії та інших видів зброї. Ці фотографії охоплюють різні часи — від початку повномасштабного вторгнення до сьогодення.
Автори хотіли показати зусилля та ціну Збройних Сил України — хлопці та дівчата — у боротьбі за Перемогу, а також документувати злочини, скоєні росіянами.



