Їжа

Столиця вже підготувалася до зимового утримання доріг: подробиці

Столичне комунальне підприємство «Київавтодор» завершило підготовку до зимового сезону. Для роботи в холодний період заготовлено 36 000 тонн солі та 41 000 тонн піску, а також підготовлено 570 одиниць спеціалізованої техніки.

Інформацію про це в етері телеканалу “Апостроф” повідомив керівник управління експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі підприємства Олег Бурдужа.

За його словами, підготовчі заходи розпочалися ще влітку. Перед стартом сезону традиційно провели комісійне обстеження стану доріг за участю представників дорожньо-транспортного комплексу, Нацполіції та підприємств, що обслуговують підземні мережі. Виявлені недоліки, зокрема ямковість і пошкодження після аварій, вже усунено, а основні ремонтні роботи завершені.

Бурдужа додав, що в зимовий період року техніка «Київавтодору» буде залучатися до різних технологічних процесів утримання вулично-дорожньої мережі.

Також у Києві застосовують міжнародний досвід утримання доріг взимку. Зокрема, за годину до прогнозованих опадів дорожнє покриття обробляють рідкими реагентами, а у разі погіршення погоди використовують технічну сіль. У випадку сильних снігопадів роботу спецтехніки супроводжує поліція, щоб забезпечити безперешкодне прибирання головних магістралей столиці.

Подібні новини

Back to top button