Місто

Назви міст РФ приберуть з глобуса, який стоїть на Майдані Незалежності

Київська міська рада ухвалила рішення демонтувати з пам’ятного знака «Нульовий кілометр» на Майдані Незалежності назви російських міст. Монумент планують оновити в межах капітального ремонту.

Інформацію про подію повідомили на Facebook-сторінці відомства.

Як зазначається в дописі, під час відновлення з об’єкта вилучать радянські та російські топоніми, а замість них нанесуть назви українських міст.

Також у Київраді зазначили, що знак має значний ступінь зношеності, тому ремонт передбачає не лише оновлення конструкції, а й приведення її у відповідність до сучасних українських реалій.

Окрім того, в рішенні зазначено, що вилучення забороненої або ідеологічно маркованої символіки буде проведене й на інших об’єктах, які мають архітектурну, історичну чи містобудівну цінність, з їх збереженням.

Нагадаємо, нещодавно в столиці знесли три пам’ятники в рамках декомунізації. Зокрема, спеціалістами був проведений демонтаж постаменту більшовицькому політику та військовому Василю Боженку, Леніну та комсомольцям.

Подібні новини

Back to top button