У Києві запровадять персоналізований медсупровід для ветеранів
З 1 січня 2026 року в столиці почне діяти система персоналізованого медичного супроводу для ветеранів і ветеранок.
Інформацію про це оприлюднила Київська міська державна адміністрація.
У медичних закладах столиці працюватиме спеціальний координатор, який допомагатиме військовим проходити всі етапи лікування. Зокрема, він:
- організовуватиме обстеження та консультації;
- забезпечуватиме госпіталізацію за потреби;
- супроводжуватиме пацієнта протягом усього лікувального процесу;
- допомагатиме уникати черг і зайвих витрат часу.
Супровід розпочинатиметься з комплексного медичного огляду. На основі його результатів кожен ветеран отримуватиме індивідуальні направлення до потрібних фахівців у зручний час і на зручній локації.
У КМДА додають, що місто продовжує модернізувати систему охорони здоров’я: оновлюються лікарні, розвивається сучасна діагностика, реабілітаційні підрозділи та високотехнологічні операційні.
Нагадаємо, нещодавно в Дарницькому районі відкрили новий “Київ Мілітарі Хаб”. Відповідні центри почнуть з’являтися в кожному районі столиці.



