На ВДНГ почали облаштовувати простір для відновлення воїнів і цивільних
На території ВДНГ розпочалося зведення Терапевтичного саду — простору для сенсорного розвантаження та реабілітації захисників і цивільних.
Інформацію про подію повідомили на Facebook-сторінці установи.
Як зазначається в дописі, сад має забезпечувати взаємодію з природою через візуальні, звукові та тактильні стимули. Для цього використовуватимуть спеціально підібрані рослини. Тут облаштують локації садівничої терапії, тілесних практик, арттерапії, а також місце для індивідуального відпочинку і дітей, чиї батьки беруть участь у сесіях.





Урбан-бюро Big City Lab та PUPA розробили концепцію саду, враховуючи принципи безбар’єрності та потреби майбутніх відвідувачів. За задумом, простір сприятиме зниженню тривожності та допомагатиме у відновленні після фізичних і психологічних травм.
Також там додають, що перші рослини вже висаджено, а відкриття планується у серпні 2025-го року. Цей проєкт може стати основою для створення подібних просторів у шпиталях, реабілітаційних центрах та громадських локаціях по всій країні.



