Здоров'я

У Києві запровадили карантин через випадок сказу: подробиці

У столиці введено карантинні обмеження після підтвердження випадку сказу в дикої тварини.

Інформацію про це повідомили в ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві 

За результатами засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при КМДА, було ухвалене відповідне рішення.

Захворювання виявили у лисиці на території Голосіївського району. У зв’язку з цим комісія вирішила:

  • запровадити карантин на території будинку відпочинку «Конча Заспа» (Столичне шосе, 24) та в зоні радіусом 10 км навколо вогнища інфекції;
  • затвердити план заходів з ліквідації сказу тварин у районі;
  • визначити прилеглу загрозливу зону.

Фахівці закликають мешканців дотримуватись правил безпеки. Зокрема киян просять уникати контакту з дикими та безпритульними тваринами, своєчасно вакцинувати домашніх улюбленців, а в разі укусу або подряпини негайно звертатися до медиків.

До слова, сказ — це небезпечне вірусне захворювання, яке може призвести до летальних наслідків, однак його можна попередити завдяки профілактичній вакцинації.

Подібні новини

Back to top button